Hoşgeldiniz
WMS'ye hoşgeldiniz!

Script Gönderin
Sponsor Alanı
Çok İndirilenler

Son Güncelleme: 08.05.2022 12:00

myMates v2.1 Sosyal Paylaşım Scripti
myMates v2.1 Sosyal Paylaşım Scripti Görseli

Ücretsiz

Detaylar
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 oy, 2,43/5)
Script Kategori: PHP Scriptler
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2014
İndirme Sayısı: 6.972
Ekleyen Editör: Aydın
İndir & DownloadDosya Boyutu: 900 KBŞifre: wmscripti.com

myMates Sosyal Paylaşım Scripti, diğer sosyal ağ scriptlerinden farklı olarak kullanıcıları sadece adminin ekleyebildği ve anlık mesajlaşma gibi özelliklerin bulduğu güzel bir scripttir. Bu scripti sitenize kurarak yönetici olarak tanıdıklarınıza üyelik açabilir ve onlarla özel görüşmelerinizi bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Veritabanının nasıl oluşturulduğunu bilmiyorsanız sizin için önceden hazırlamış olduğumuz makalemize buradan ulaşabilirsiniz.
2. Site Dosyaları klasöründeki dosyaları sunucunuza atınız ve www.site-ismi.com şeklinde sitenize giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda otomatik olarak kurulum ekranı gelecektir. Sayfayı en aşağıya çekip bir sonraki adıma geçiniz.
3. Bir sonraki adıma geçtiğinizde size database bilgilerinizi ve yönetim paneli şifrenizi belirleyeceğiniz bölüm gelecektir. Buraları doğru bir şekilde ayarladıktan sonra kurulum işlemini tamamlayınız.
4. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra sistem size otomatik olarak bir şifre verecek. Bu şifreyi bir yere not ediniz. Çünkü bu şifre ile üyelik girişi yapacaksınız. Kurulumda sizin belirlemiş olduğunuz şifre ise yönetim paneli giriş şifresidir. Bunları karıştırmayınız.
5. myMates scriptimiz kurulmuştur. Sitenizin anadizininden setup klasörünü silmeyi unutmayınız.

Yönetim Paneli: www.site-ismi.com/moderate
Şifre: Kurulumda belirlemiş olduğunuz şifredir.

Bir önceki scripti başlıklı adresinden görebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Benzer Yazılar
İlk yorumu siz yapın

Yorum Yap

Duyurular
Sponsor Alanı
Son Yorumlar