Hoşgeldiniz
WMS'ye hoşgeldiniz!

Script Gönderin
Sponsor Alanı
Çok İndirilenler

Son Güncelleme: 08.05.2022 12:00

Yenionline Download Scripti
Yenionline Download Scripti Görseli

Ücretsiz

Detaylar
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 oy, 5,00/5)
Script Kategori: ASP Scriptler
Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2012
İndirme Sayısı: 4.164
Ekleyen Editör: Aydın
İndir & DownloadDosya Boyutu: 360 KBŞifre: wmscripti.com

Yenionline Download Scripti, hoş tasarımlı bir dosya indirme (download) scriptidir. Script içeriğinde admin paneli bulunmaktadır.

Kurulum
1. İndirdiğiniz klasördeki dosyaları sunucunuza atmadan önce dbayar.asp dosyasının içeriğini kendinize göre düzenleyiniz.
2. Admin paneli şifresi için admin klasöründe bulunan parola.asp dosyasında 3. satırda bulunan admin yazısını kendinize göre değiştiriniz.
3. Dosyaları sitenize atınız.
4. www.site-adresi.com şeklinde sitenize giriş yaptığınızda siteniz çalışacaktır.

Üst menü reklam alanı için dbayar.asp dosyasının içeriğinde bulunan alt bölümden ayarlayabilirsiniz. Sol menüdeki reklam alanı için 120.asp dosyasını düzenleyebilirsiniz.

Bir önceki scripti başlıklı adresinden görebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , ,
Benzer Yazılar
Yorumlar { 8 }
 • Abi Çalışmıyo Ya İndexleri Yok Ve Tıklayınca Kodları Çıkıyor :S

  • Sitenizde bu script kurulu değil sanırım. ASP scripti php sunucuya kuramazsınız. Windows hosting sahibi olmanız gerekiyor bu scripti çalıştırabilmek için.

 • rar sifreleri calısmıyor

  • Çalışmıyor derken? Sitemizdeki tüm dosyaların rar şifresi wmscripti.com‘dur.

 • Admin paneline erişemiyorum. Yardımcı olurmusunuz? Internal Server Error hatası veriyor.

  • Sunucunuz .htaccess dosyasında bulunan bir kodu desteklemediği için böyle bir hata alıyorsunuz. localhost üzerinde kurulum yapmaya çalışıyorsanız internet üzerinde “localhost htaccess çalıştırma” şeklinde arama yapınız.

 • bu asp sitelerini birtürlü kuramıyorum ” dbayar.asp ” dosyasına girdim içinde ne locallhost yazacağımız biryer var nede database şifresini yazacağımız yer… ayiretten sql dosyasıda yok.. bir türlü çözemedim yardımcı olurmusunuz ?

  • O tarz bir sistemle çalışmıyor çünkü. dbayar.asp dosyasına girdiğinizde göreceksiniz ki orada site adresinizi yazabileceğiniz bir url bölümü ve databasenin bulunduğu dizin için bir db bölümü mevcut. Site adresine kendi scripti kurduğunuz website adresini oradaki açıklamaya göre yazmanız gerekiyor. Database için ise scriptin ana dizininde db diye bir klasör mevcut. Bunun içerisindeki .mdb uzantılı dosya senin databaseni oluşturuyor. Yani dbayar.asp dosyasına bu db klasörünün yolunu yazacaksınız.

Yorum Yap

Duyurular
Sponsor Alanı
Son Yorumlar