Hoşgeldiniz
WMS'ye hoşgeldiniz!

Script Gönderin
Sponsor Alanı
Çok İndirilenler

Son Güncelleme: 08.05.2022 12:00

PufyTek Stok Takip ve Kontrol Scripti
PufyTek Stok Takip ve Kontrol Scripti Görseli

Ücretsiz

Detaylar
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, 4,50/5)
Script Kategori: Diğer Scriptler
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2017
İndirme Sayısı: 8.884
Ekleyen Editör: Aydın
İndir & DownloadDosya Boyutu: 1 MBŞifre: wmscripti.com

PufyTek Stok takip scripti, bize Hüseyin KIRKAN tarafından gönderilmiş basit yapılı depo stok takip scriptidir. Script içerisinde ürünlerin ismi, stok kodu, barkod numarsı, içerği ve adedi gibi bilgileri girerek bunların takibini yapabilir. İlgili ürünlerden satıldığında veya yeni ürün eklendiğinde artış ve azalış ayarları yapabileceğiniz bir scripttir.

Kurulumu
1. Öncelikle admin paneline giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi indirdiğiniz dosya içerisindeki SQL klasöründe bulunan sql.sql dosyasını açarak değiştiriniz. Bunun için ilgili dosyayı bir metin editörü (Notepad++ tavsiye edilir.) yardımıyla açarak CTRL+G ile 87. satıra gidiniz. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi göreceksiniz. Kullanıcı adı varsayılan olarak admin, şifreniz ise 123456‘dır. Bunu dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
2. Aynı sql dosyasında scripti kuracağınız website adresinizi yine aynı mantıkla CTRL+G yaparak 43. satıra gidiniz ve burada a ref diye başlayan kısımdaki website adresini kendinize göre düzenleyiniz. Misal local kurulum yapacaksanız buraya http://localhost diye yazabilirsiniz.
3. Daha sonra sunucunuzda bir veritabanı oluşturunuz. Oluşturduğunuz bu veritabanı bilgilerini Site Dosyaları > ek > vt_baglantisi.php dosyasını açınız. Bunun içerisindeki localhost root gibi kısımların bulunduğu yerdeki veritabanı bilgilerinizi düzenleyiniz.
4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve adres çubuğuna website adresinizi yazarak giriş yapınız.

Admin Paneli bilgileri eğer değiştirmediyseniz aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 123456

Depo Adresi
Kullanıcı Adı:
admin
Şifre: 1

Bir önceki scripti başlıklı adresinden görebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,
Benzer Yazılar
Yorumlar { 11 }

Yorum Yap

Duyurular
Sponsor Alanı
Son Yorumlar