Hoşgeldiniz
WMS'ye hoşgeldiniz!

Script Gönderin
Sponsor Alanı
Çok İndirilenler

Son Güncelleme: 08.05.2022 12:00

Adneed v1.0 Reklam Yönetim Scripti
Adneed v1.0 Reklam Yönetim Scripti Görseli

Ücretsiz

Detaylar
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (15 oy, 4,73/5)
Script Kategori: PHP Scriptler
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2012
İndirme Sayısı: 18.414
Ekleyen Editör: Emre
İndir & DownloadDosya Boyutu: 893 KBŞifre: wmscripti.com

Adneed v1.0 Scripti, gelişmiş bir reklam yönetim scriptidir. Script Yalçın CEYLAN tarafından PHP, MySQL ve jQuery kullanılarak 2011 yılının Eylül ayında kodlanmıştır.

Scriptte bir reklam firmasının sitesinde bulunması gereken özellikleri tamamen karşılamaktadır. Türkçe olması da avantajları arasındadır.

Otomatik Site Onayı
Yayıncıların eklediği sitelerin otomatik onaylı olmasını sağlayan PHP dosyası içerisine eklenmiştir. Otomatik Site Onay klasörünün içindeki inc_yayinci klasörünü sunucunuza atmanız yeterli olacaktır. Eğer scripti normal bir şekilde kullanacaksanız otomatik onay kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Fakat scripti Facebook sayfa reklamı olarak kullanacaksanız herhangi bir onay işlemi yapılamayacağı için otomatik onay dosyasını kullanabilirsiniz. Bu düzenleme scriptin yapımcısıyla alakası olmayıp istek üzerine WMS ekibi tarafından yapılmıştır.

Özellikler
1. Yönetim paneli
2. Çoklu üyelik sistemi (Yayıncı, reklamveren, editör ve yönetici)
3. Destek paneli
4. Ödeme bildirimi (yönetici onaylı)
5. Sayfa sistemi (Hakkımızda, duyurular, sıkça sorulan sorular, kullanım şartları)
6. İletişim formu (yönetim panelinden görüntülenebilen)
7. Destek (ticket) sistemi
8. Reklam gösterim raporlama, kazanç görüntüleme
9. Reklam ücreti belirleme, reklam türü düzenleme (aktif/deaktif)
10. Yönetici e-mail bilgilendirme
11. IP ve reklamlar için havuz sistemi
12. Üyelik sistemini açıp kapatma özelliği
13. Reklam kategori sistemi
14. Banka hesabı ayarları
15. Yöneticiyi yönlendiren uyarılar paneli

Kurulum
1. Site Dosyaları klasöründe bulunan config.php ve ads klasörünün içindeki config.php dosyasını açarak veritabanı bilgilerinizi girin.
2. Veritabanı klasöründeki database.sql dosyasını veritabanından içeri aktarın.
3. Aşağıdaki dosyalara yazma izni, yani chmod 777 değerini verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.
ads/cache_msn
ads/cache_pop
ads/cache_ppc
ads/cache_splash
ads/click_msn
ads/click_pop
ads/click_ppc
ads/click_splash
ads/ip_cache
ads/ip_cache_2
ads/people
ads/system
ads/system_cache
upload

4. Reklam sayımı ve gerekli güncelleştirmeler için Cron Jobs ayarlarının yapılması gerekmektedir. Yani otomatik olarak belirli zaman aralıklarında gerekli dosyaları çalıştırarak güncelleme yapmaya yaramaktadır. Cron Jobs ile ilgili daha detaylı bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat bazı sunucularda farklılık gösterdiği için detaylı bilgiyi hosting firmanızdan alabilirsiniz. Aşağıdaki dosyaları yanlarında belirtilen aralıklarını dikkate alarak Cron Jobs uygulayın.
ads/popup_see.php
ads/splash_see.php
ads/msn_see.php
ads/ppc_see.php
ads/job.php
Not: ads/job.php dosyasına en fazla 5 dakika olmak şartıyla diğer 4 dosyaya 5 dakika ile 1 saat arasında isteğinize göre ayarlama yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli;
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

Cron Jobs Dosyaları Hakkında Bilgi
Job.php Dosyası: job.php dosyası Cron Jobs ayarlarken en kısa süre (5 dakikadan veya daha az) aralığında çalışıyor olmasının sebebi sistemdeki reklam, yayıncı ve sistem ayarlarının sürekli olarak güncel olmasını sağlamaktır. Eğer bu dosya 5 dakikadan daha uzun bir sürede çalıştırılırsa reklam verenin eklediği reklamlar ve yayıncıların eklediği siteler aktif olmaz ve sorun çıkmasına yol açabilir.
Diğer Cron Jobs Dosyaları: popup_see.php, splash_see.php, msn_see.php, ppc_see.php dosyaları reklam sayımlarını yapmaya yarayan dosyalardır. Reklam sayım süresinin ne kadar olmasını istiyorsanız Cron Jobs ayarlarını da ona göre yapabilirsiniz.

Script ile ilgili ek bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki scripti başlıklı adresinden görebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , ,
Benzer Yazılar
Yorumlar { 146 }
 • style dosyası olmadığından kullanılamıyor! 🙁

 • Herşey tamam ama crone job olayındanmıdır nedir reklam gösterilemiyor.Onuda ekledim ama olmadı.Sadece sorun gösterimde.crone job eklemesini gösterebilirmisiniz.

  • Cron Job her sunucuda farklılık göstermektedir. İnternet üzerinden kendi panelinize göre araştırma yapmanız gerekmektedir.

 • Arkadaşlar Ben Site Onaylamayı Kapatmak İstiyorum Üyelerim Facebookta Paylaşım Yapacakları İçin Nasıl Yapabilirim

  • Merhaba, normalde scriptte böyle bir özellik yoktur. Fakat isteğiniz üzerine gerekli düzenlemeleri yaparak açıklamaları yazı içerisine ekledim. Denedikten sonra geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Teşekkürler Hocam Oldu Ama ben Cron Job tan hiç birşey anlamadım. videolu

   anlatım yapma imkanınız varmıdır. şimdiden teşşekkürler bize böyle

   kaliteli hizmet verdiğiniz için

  • Rica ederim. Fakat scripti uzun süre kullanmadım. Bu nedenle Cron Job konusunda yanlış bilgi vermek istemiyorum. Cron Job belirtilen dosyaları belirli aralıklarla çalıştırmaya yaramaktadır. Her panelde (cPanel, Plesk vb.) farklılık gösterdiği için internet üzerinden arama yapmanızı rica ediyorum.

 • Böyle Bir Hata Veriyor : Nasıl Çözebiliriz

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/avrasyah/public_html/avhood/system/system1.php on line 15

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/avrasyah/public_html/avhood/system/system1.php on line 81

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/avrasyah/public_html/avhood/system/system1.php on line 15

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/avrasyah/public_html/avhood/system/system1.php on line 81

  iyi günler

  • Klasöre kurmak yerine ana dizine kurmayı denediniz mi? Ayrıca site adresinizi belirtirseniz daha iyi anlayabilirim.

  • aynı sorun bendede var…

   Warning: include(system/system1.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/db.php on line 6

   Warning: include() [function.include]: Failed opening ‘system/system1.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/lib/php’) in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/db.php on line 6

   Warning: include(system/system1.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/db.php on line 6

   Warning: include() [function.include]: Failed opening ‘system/system1.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/lib/php’) in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/db.php on line 6

   Warning: include(system/system2.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/fonksiyon.php on line 3

   Warning: include() [function.include]: Failed opening ‘system/system2.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/lib/php’) in /data/multiserv/users/994432/projects/2317537/www/fonksiyon.php on line 3

  • Bir önceki mesajda dediğim gibi, şu sıralar fazla vaktim yok bu tarz scriptleri bir çok denemeden geçirmek lazım. İçerik olarak çok kapsamlılar her birini denemek çok zor.

 • bu sisteme google adsense kodlarını ekleyebılırmıyız?

 • yayıncı site kontrol etmiyor ?

  • Anlatmak istediğinizi anlayamadım. Daha açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız yardımcı olabilirim.

 • yayıncı üye site eklerken ftp den dogrula yapmıyor

  • Yaptığım denemeye göre herhangi bir problem yaşamıyorum. Site adresinizi belirtirseniz kontrol edebilirim. Sunucu önbelleğinden kaynaklı bir sorun olabilir.

 • Emeğiniz için çok teşekküler. Sorun sayenizde düzeltildi. İlginiz için ayrıca teşekkürler, çok yardımcı oldunuz.

 • hocam reklam kodları işe yaramıyor yayıncılar sitede kodaları yayımlıyor ama boş gösteriyorr

  • Cron Jobs ayarlarından kaynaklanan bir sorun olabilir. Yazının sonundaki ek bilgi ile ilgili linki inceleyebilirsiniz.

 • admin giriş yanlış diyor mysqldan kendımı admın yapamadım yardım

  • Yönetici kullanıcı ve şifresi admin‘dir. Kurulum yapıp denediğimde herhangi bir giriş sorunu yaşamıyorum. Site adresiniz nedir?

 • Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/parabuxc/public_html/system/system1.php on line 15

  Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/parabuxc/public_html/system/system1.php on line 81

  anasayfanın üstünde bu hata çıkıyor. giriş yapılmıyor, üye olunmuyor.

  • MySQL bağlantı bilgilerini yanlış girmenizden veya veritabanını içeri aktarmanızdan kaynaklanan bir sorun. Lütfen veritabanı bilgilerinizi ve veritabanınızdaki tablolarınızı kontrol edin.

 • Kurdum scripti herşey tamam Cron job ayarlarını falanda doğru yaptım ama reklam kodu şu şekilde veriliyor ve bu kod bişeye yaramıyor :S mesela bu popup kodu :S

  yardımlarınızı bekliyorum.

  • Scripti uzun süre kullanmadığımız için detaylı olarak bilgi veremeyeceğim. Fakat sorun büyük ihtimalle Cron Jobs ayarlarından kaynaklanmaktadır. Cron Jobs ayarlarını wget komutu kullanarak deneyin.

 • http://www.reklamana.tk buraya kurdum baska yere kurdum fakat sistem calısmadı ya da ben calıstıramadım anlamadım sorunu crontab oluşturamadım. elle calıstırdım job.php vs. gerekli dosyaları gene calısmadı. yayıncı olarak kayıt olup reklam kodunu alırmısınız. reklam kodundan hiçbirşey anlamadım.

  • Maalesef reklam kodu konusunda bizim de bilgimiz yok. Servis sağlayıcınız ile görüşerek sunucunuza uygun Cron Job ayarlarını öğrenebilirsiniz.

 • Yonetim Paneli Şifresi Nedir?Arkadaslar

  • Kullanıcı adı: admin Şifre: admin olarak giriş yapabilirsiniz. Konu içerisine ekledim. Admin paneline girmek için normal Yayıncı Girişi bölümünden üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 • reklamlar görünmüyor yardım.cron job ayarını da */5 yaptım herşey tamam ama reklamlar görünmüyor dosya : olarak ayarlanıyor ama benim ftp de iads/ads/ … olması gerekiyor ama ordada ppc_311842_1_1 dosyasını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinrim

  • Gündelik yoğunluktan dolayı siteyle çok fazla ilgilenemiyorum. Bu yüzden yorumlarda bir gecikme olabiliyor. Sorununuza gelince, scripti deneme şansım olmadı. Bu tarz hataları çözebilmek için baya bir test yapmamız gerekiyor. En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

   Saygılarımla

 • merhaba hocam site kurulumunu yaptım fakat sitede hata var yardımcı olurmusun

  • Yorum kısmında hata aldığınız siteyide belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

  • Ne gibi bir hata alıyorsunuz? Scriptin Cron Job ayarı ile ilgili ise tam olarak bir bilgimiz yok.

 • merheba hocam reklam veren üyeden girdimde “/hesaplarimiz.php “adresindeki”Banka Hesap Bilgilerimiz Aşağıdadır” kısmının altında eskiden banka hesabı görünürken şim di bunu “Could not connect to server. Please Contact the Administrator.”diyor yardım lütfen 6 tane reklam veren var rezil oolmiyim 🙂

  • Tüm ayar dosyalraını doğru yazdınız mı? Veritabanına bağlanamadığı için uyarı vermiş.

  • tamamdır sağolasın da kardeş son bir sorum var artık onu da halledlim bi daha da birşey sormicam 🙂
   <meta name="adneed-return-code" deki adned yerine kendi sitemin adını nerden değiştircem

  • Ana dizinde bulunan config.php dosyasının 11.satırından değiştirebilirsiniz.

 • az önce bunu kurdum fakat giriş yapamıyorum admin,admin yapıyorum ama olmuyor birde kayıt ol sayfasında yönetici tarafından izin verilmedi yazıyor..
  site adresi http://canpolat.byethost7.com
  not admin girişini direkt olarak sayfadan yaptım site adresine / admin yazınca birşey çıkmadı….

 • http://reklam.konyapress.com/index.php

  yukarıda bulanan kendi sitemin subdomainime yükledim ama siteye bakınca hatayı göreceksiniz…
  yardım edermisiniz….

  • Hatanın sebebinin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum fakat subdomain anadizininde .htaccess mevcut mu? Eğer var ise sildikten sonra tekrar dener misiniz?

 • Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/konyscom/public_html/reklam/system/system1.php on line 15

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/konyscom/public_html/reklam/system/system1.php on line 81

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/konyscom/public_html/reklam/system/system1.php on line 15

  Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/konyscom/public_html/reklam/system/system1.php on line 81

  htaccess bunuda sildim yine olmadı..
  yardım edebilecek varmı…

  • Mysql database ayarlarını yapmadığınız için böyle bir hata alıyorsunuz. Sizden site bilgilerinizi istemiştim fakat siz ftp bilgilerinizi attınız. Cpanel bilgilerinizi iletişim bölümünden gönderiniz gerekli ayarlamaları yapmaya çalışırız.

 • Siteye admin yazıyorum şifreyi yazıyorum giremiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

  • SQL dosyasını phpMyAdmin üzerinden içeriye aktardınız mı? Eğer tüm işlemleri başarıyla tamamladıysanız giriş yap kısmından sorunsuz olarak girmeniz gerekiyor. Sorununuz devam ederse site adresinizi belirtin inceleyelim.

 • kardes siteyi kurduk myql yükledik izinleride verdim fakat admin panalinde değişiklik yapamıyorum ayarlanmadı diyor.

  • Adneed reklam scripti ni ücretsiz sunucularda denemeyiniz. Ücretsiz sunucularda bir çok fonksiyon çalışmamaktadır. Dolayısıyla hiç olmadık durumlarda hatalarla karşılaşabilirsiniz.

  • kardesım sunucu ucretsiz değil ucretli sunucu vps domain ücretsiz

  • Site bilgilerinizi iletişim bölümünden bize bildirir misiniz lütfen. Bir de biz inceleyelim.

  • verdim iletişim Bölümünden kardesim

  • Sunucu panel adresini yazmamışsınız. Sadece website adresinizi vermişsiniz.

 • düzeltirmisiniz rica etsem 🙁

 • Bunu ekliyorum ama reklam çıkmıyor

  • Script bazı kişilerde çalışmayabiliyor. Hosting firmanızla iletişime geçerek CronJobs ayarlarını yapın.

 • hocam su sekılde bır hata alıyorum acaba nedenı nedır bır bılgı aktara bılırmısınız rıca etsem

  HATA:

  Could not connect to server. Please Contact the Administrator.

  • Hatayı nerede alıyorsunuz. Hatada sunucu bağlantısının sağlanamadığı yazıyor. Scripti kurduğunuz site adresi ilan.hol.es midir? Eğer öyleyse script sitenizde bulunmuyor.

 • şimdi bakabilirsiniz hocam sayfaları az gezinin böyle bir hata çıkıyor

  Could not connect to server. Please Contact the Administrator.

  Şimdi siteme yükledim dosyaları yardımcı olabilirseniz memnun olurum

  • Ayarları düzgün yaptığınızdan emin olun. CHMOD değerini kontrol edin. Eğer yine yapamadıysanız sitenizin sunucu bilgilerini iletişim bölümünden bize gönderin. Birde biz deneyelim kurulumu yapmayı.

 • Tamam hocam teşekkürler birazdan size bilgileri aktarıcam ayrıca CHMOD ayarınıda yapmıştım aynı hatayı almıştım şuan yeni yükledim ve yapmadım size bilgileri aktarıyorum

 • Tamam hocam iletişim bölümünden size gerekli bilgileri aktardım

  • Kullanıcı adı ve ya şifre yanlış diye uyarı alıyorum. Neyse çok önemli değil. Sitemizde bulunan her hangi bir scripti sitenize kurup aynı şeyleri onda da denediniz mi? Yani başka script kurup hızlı hızlı sekme değiştirdiğinizde aynı uyarı alıyor musunuz? Eğer denemediyseniz bir deneyebilir misiniz?

 • Neyse hocam gereklı herseyı ben org li sitemde gerceklestırdım ve gercekten harıka bıraz edit yaptım super calısıyor bıraz gelıstırme yaptıktan sonra calısmaya hazır bır konumda olur ilginizden dolayı tesekkur ederım iyi çalışmalar

 • evet farklı bır sunucuda o sıze vermıs oldugum bılgıler sadece ucretsız bır sıte eger o sıteyı ılkkez goruyorsanız sıze tavsıye ederım bır cok calısmalarınızı o sıtede gerceklestırebılırsınız kullanım kosulları sızın ıcın cok ideal bu tur script çalışmanızı o sıte nin ücretsız sunucularında yapmanızı onerırım..

  • Teşekkür ederiz. Ama belli ki bazı sorunları var. O yüzden sizden bilgilerinizi istemiştim. Farklı bir script kurup nasıl çalışacağını kontrol etmek için.

 • Size gereekli bilgileri aktarmıstım

  • Scripti başka sunucuda çalıştırdınız. O yüzden gerek kalmadı.

 • Evet teşekkür ederim. Sizi biraz yordum sanırım kusura bakmayın başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar..

  • Ne demek. Estağfrullah, sizler olmasanız bizim olmamızın bir manası yok. Biz teşekkür ederiz.

   Saygılarımla

 • Hocam reklamlar gözükmüyor ads bölümde hata warning diyor.

 • Merhabalar dediklerinizi teker teker uyguladım herşeyi yaptım scriptte kuruldu. Ancak reklamverenden reklam veriyorum yayıncıya kod verilirken localhosttan veriyor kodu.

  Nasıl düzeltebilirim

 • merhaba cron tab ayarlarında job.php 1 saate ayarlansa sıkıntı olurmu?

  • O size kalmış bir şey. Ne kadar sürede güncellemek isterseniz o süreyi ayarlarsınız. 1 saat gayet iyi bir rakam.

 • merhaba isterseniz bu mesajı yayınlamayabiliriniz. scritpi site.net/webads klasörüne kurdum… reklamıda film.site.net adresinde yayınlamaya çalışıyorum ancak olmuyor. cron tablar eklendi. ama butun yorumları okudum herhangi bir problem bulup düzeltemedim… spama düşmemek için linkleri veremedim. ama ana domain yorum yaparken yazdım… iyi günler

  • Estağfurullah ne demek. Sitenizi tabiki yazabilirsiniz. Spama düşen yorumlarıda kontrol ediyorum sıkıntı olmaz. Yorum kısmında belirtirseniz zaten hiç sıkıntı olmaz. Sorununuza gelince bu script ile ilgili aynı soru çok soruldu. Biz de scripti deneme yapamadığımız için soruna çözüm üretemedik. Scripti yayınlayan kişi bu hatanın job.php dosyasından kaynaklandığını belirtmişti. Yani job.php dosyasını cron jobdan ayarladığınızda bir sorun kalmıyor diye dipnot olarak belirtmiş. Geçen gelen bir mailde sitemizi takip eden bir arkadaş bu scripti indirmiş ve hatalarını düzelttirmiş. Hata olarakta bu görüntüleme vs. sorunuydu. Demek ki teknik bir sorun mevcut. Fakat buna bizim yapabileceğimiz bir şey şu anlık yok.

 • Peki bunun yasal yükümlülükleri varmı yani bir reklam sitesi açmadan önce ne biliyim vergisi catı cutu ne gibi bir düzenleme gerekiyor

  • Emin değilim. Bu konu için daha uzman birilerine danışmanız gerekiyor.

 • Aydın hocam cron job komutu tam olarak nedir? bi tanesini yazarsanız eger dıgerlerınıde yapabılırız

  • Cron job olayı kısaca belirtmek gerekirse sizin manuel olarak yaptığınız bir işi sistem belli saat veya dakikalarda otomatik olarak gerçekleştiriyor. İnternet üzerinde araştırma yaparsanız kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

 • Arkadaşlar Cron Jobs Ayarı Cpanel – Advanced Tools ::Cron Jobs – Standart şeklinde girip Crop Job ayarı yapılacak sayfaları göstererek zamanlama yapıyorsunuz bu kadar. Kolay gelsin. Ben kurdum ama inşallah işletebilirim.

 • Kurdum ama reklamlar çıkmıyor yardımcı olucak var mı?

  • Daha önce de defalarca belirttim. Lütfen yorum yapmadan önce diğer yorumları inceleyiniz. Cron Jobs ayarlarını yapmadığınız için reklamları göremiyorsunuz.

 • Haklı olabilirsiniz ama bütün kodları denedim.
  http://o1305.hizliresim.com/19/2/mpgwh.png
  resmi inceleyip son kez cevaplarmısınız lütfen

  • O kısma yazacağınız kod sunucudan sunucuya değişiklik gösterebiliyor. Benim vereceğim kod bazı sunucularda engellenmiş olabiliyor. Bu nedenle hosting firmanız ile iletişime geçerseniz doğru bir şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

 • Zamanlanmış görev için o kod yerine ne yazılıcak diye sordum host şirketine o her script ve sisteme göre değişmektedir efendim her scriptin kendine özgü kodu vardır dedi :S

  • Aşağıda belirttiğim iki ayrı kodu deneyebilirsiniz. Fakat bazı sunucularda farklılık gösterebiliyor. Birinci kodun başlangıcında sunucu dizini yazmaktadır. Bu kısımla ilgili kontrol panelinizden bilgi alabilirsiniz.

   php /var/www/vhosts/kullaniciadiniz/public_html/ads/popup_see.php
   wget -O /dev/null http://www.siteadresiniz.com/ads/popup_see.php

   Not: Yukarıda belirttiğim popup_see.php dosyası dışında yazı içerisinde belirtilen 4 dosyaya daha CronJobs eklemelisiniz.

 • Cron job ayarlarında popup_see.php için mailime gelen mesaj

  X-Powered-By: PHP/5.3.23
  Set-Cookie: PHPSESSID=a6e83b9774148db34b985305f7f4e9f8; path=/
  Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
  Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
  Pragma: no-cache
  Content-type: text/html

  Şimdi bu normal mi yoksa bi hata var mı hocam

  • Maile bilgilendirme amacıyla gelmekte. Hosting yönetim panelinden bunu kapatabiliyorsunuz.

 • Bana host şirketi örneğin şu komutla yapıcaksınız dedi. Yaptım ama reklam kodunu siteye ekliyorum çalısmıyor maalesef bütün dosyalar için uyguladım.
  php /home/yebbabyx/public_html/ads/job.php

 • Script sorunsuz kurdum Modul eklicem
  adı vs falan yapıoyrum Min. Tık Ücreti: Tık Ücreti: Tık Başı Kesinti:
  bunlara sadece 0.0000 girebiliyorum farklı birşey girince yanlış diyor
  sadece son rakam değişiyor yani 0.000x x yerine herhangi bir rakam gelebilir onun dışında hata veriyor ben bunu 0.01 nasıl yapabilirim

 • Script sorunsuz admin tmm sorunu hallettim mesajı onaylamana gerek yok
  sorun 0.0100 bu şekilde eklenmesi geriyormuş
  0.1 yanlış eklemeymiş onun yerine 0.0100 bu teşekkurler güzel paylaşım

 • Reklam ekliyorum en fazla 0 hit alabilirsiniz diyor. Kendim reklam ekledim ama admin panelinde göremedim.

  • Yorum yaparken yazdığınız site adresi şuan çalışmamaktadır. Bu nedenle sitenizi tam olarak inceleyemedim. Hit ayarlarını yönetim panelinden ayarlamanız gerekiyor.

 • Ben bunun sadece reklam veren olması gerekiyor yayıncı kaldırmam gerekiyor nasıl kaldırırım yayıncıyı

 • yönetim paneline nasıl gircez

  • Normal üye girişi yaptıktan sonra yönetim paneli linki gözükecektir.

 • Bu sitenın Admin Panele nasıl giricem url si nedir

  • Üye girişi yaptıktan sonra üst bölümde yönetici bölümünü görebilirsiniz.

 • İyi günler; bu scriptin kurulumunu yaptım, yukarıda belirtilen ve ayrıca konunun sonunda yer alan linkte ki talimatlarıda uyguladım,ancak hiç bi şekilde reklamlar yayınlanmıyor.Cronjob ayarları düzgün yapılmış durumda, site adresleri, ads klasörünün yolu, ftp izinleri vb. hepsi belirtilenler gibi yapılmış durumda ancak reklam kodunu yayıncı sitesine koyduğu zaman reklam yayınlanmıyor. Bunun sebebi acaba başka ne olabilir? Teşekkürler.

  • Yazının sonundaki linkte de görebileceğiniz gibi sorunsuz olarak çalıştığı belirtiliyor. Fakat sitemizdeki yorumların bir kısmını okursanız maalesef script her sunucuda çalışmamaktadır.

 • Could not connect to server. Please Contact the Administrator. arada bir böyle diyor sayfayı yenileyince gidiyor ama arada bir böyle bir hata çıkıyor neden olabilir

  • .htaccess dosyasını kontrol ediniz. Sunucunuz desteklemiyor olabilir.

 • Script hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyim amacını anlayamadım yada örnek gösterilecek hit bir site varsa verirmisiniz? Ne işe yarar, amacı nedir?

  • Scriptin amacı reklam alım ve yayını yapmak. Reklam veren kişi sisteme üye olarak kredi ekleyip reklam veriyor. Yayıncı profilinde ise reklam verenler tarafından verilen reklamlar yayıncı tarafından internet sitesinde yayınlayarak kazanç elde ediliyor.

 • Hocam kurdum fakat reklam nereden ekleyeceğim? Site:reklamzz.com

 • Bütün Sayfalarda Bu Hata Çıkıyor 2-3 kez sayfayı yenileyince geçiyo tekrar böyle oluyor nasıl düzelticem ? Hata; Could not connect to server. Please Contact the Administrator.

  • Sanırım tam olarak kurulumu gerçekleştiremediniz, bağlantı hatası veriyor.

 • config.php (ads klasörü dahil) dosyalarında gerekli düzenlemeleri yaptım, dosya izinlerini de verdim, cronjop ayarlarını da dediğiniz şekilde yaptım, veritabanı config satırında sadece site isimlerini değiştirerek kaydettim. veritabanındaki user satırına hiç ellemedim. yani, Kullanıcı Adı: admin Şifre: admin yönetim paneline giremiyor. sağ üstteki giriş yap kısmından girmeye çalışınca Kullanıcı adı yada Parolanızı girmediniz ! hatası veriyor.

 • Scripti siteme kurdum fakat hocam admin girişi filan yapamıyorum

  • Ayarlarda bir eksiklik olabilir. Bu tarz problemlerin genel sebebi sql dosyasından kaynaklanmaktadır. Ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin olun.

 • mrb hocam sql dosyalarını yükledim kullanıcı ve databaseleri girdim siteyi yükledim fakat admin paneline girip siteyi yönetemiyorum değişiklikler yapamıyorum bir yardımcı olabilir misiniz

 • rkadaşlar admin girişi bulamadım admin girşini nasıl yapabilirim

  • Admin kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığınızda otomatik olarak admin paneline ulaşabilirsiniz. Gerekli menüler gelecektir.

 • Üyelik sistemi admin tarafından kapatıldı yazıo..

 • Mehaba dosyaları başarılı bir şekilde sunucuya yükledim ancak bir türlü şu sql içinden çıkamadım tasarım normalde aktif geliyor(Ana sayfa normal geliyor ) admin paneline girmeyi denediğimde sql hatası veriyor.Şu sql işini bir türlü halledemedim verdiğiniz veritanaı dosyasınıda ekliyorum aynı zamanda kurulumda 3. adımı bir türlü yapamadım yani dediğiniz yeri bulamadım benim dosyaları upload ettiğim yerde öyle bir gösterge yok ve izinleri yöenetemiyorum lütfen yardım edin bu scripti çalıştırmam lazım Yardımınızı bekliyorum

  • HEmen işe girmek yerine önce denemek istediğimden şu şekilde bir adrese kurdum scripti http://evranreklamajans.hol.es/ ayrıca giriş yap gibi yerlere tıklayınca da Internal Server Error veriyor lütfen ama lütfen bana yardım edin kurma işini halletmeniz için kullanıcı adı ve şifreyide verebilirim

  • Internet Server hatası genelde scriptin içerisindeki .htaccess dosyasının sunucunuzda çalıştırılamadığı içindir. Sitenizi kontrol ettim ve giriş kısmında bir sıkıntı göremedim? Kullanıcı adı ve şifrenizi belirtir misiniz?

  • Her Şeyi hallettim bir tek şu site başlığını halledemedim bir de bu reklam veren reklamı yükleyince bemim hostuma deüikl de localhast a yüklüyor daha doğrusu yükleyemiyor yüklenen hiç bir reklam görüntülenmiyor bunları nasıl çözeriz

  • Maalesef scriptin içerisindeki ince detayları ve problemleri çözemiyoruz. Bunun için script yapımcısı ile yada bu problemi çözebilmiş arkadaşlardan yardım almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

 • Hata Var http://prntscr.com/4fd54r bakın popu see çalıştırınca çalışmadığı için tıklamalar geçersiz hocam lütfen bakın acil mesaj atın

  • Sunucunuzun safe mode ayarını kapatarak denediniz mi? Lütfen hosting firmanızla iletişime geçin.

 • merhabalar emre bey özellikle bu scripti çalıştırmayı çok istiyorum ancak bu popup hatası banner hataları var yani şöyle hata mesala ben 2 hesap açtım adminden reklamcı ve yayıncı olarak reklamcıya adminden 5000 tl verdim reklam iyi güzel veriliyor para eksiliyor yanlız yayıncıya geldimi iş zorlaşıyor verdiğim banner veya linki çekmiyor kodu yapıştırıyorum ama tık yok açil bakarmısınız?

  • Bu scriptle ilgili birçok farklı yorumlar gelmekte. Scriptin detaylı olarak kurulumu ile ilgili maalesef bir bilgimiz bulunmamakta. Profesyonel olarak düşünüyorsanız r10 üzerinde scripti dağıtan kişi ile iletişime geçmenizi tavsiye edebilirim.

 • Merhaba,

  Bütün ayarları yaptım, config.php dosyasında adneed-return-code yerine ne yazacağız. Ben sitemin adı-return-code yazdım. İzinleri verdim.Lakin siteye girer girmez Could not connect to server. Please Contact the Administrator. bu hatayı veriyor. Ayrıca localhost yerine kendi sitemizimi yazacağız yoksa localhost bırakıp mı yazacağız.

  • Sunucuya bağlantı yapılamadı hatası veriyor. Bağlantı ayarlarınızı tekrar kontrol ettiniz mi? localhost yazan yer mysql server adresi olması gerekiyor. Birçok sunucuda localhost olarak geçer hosting panelinize girerek kontrol edebilirsiniz.

 • Teşekkürler script sorunsuz ve kullanıyorum.

 • Reklamlar sitelerde gozukmuyor her seyi yaptim bunun sebepi nedir? tum sadece bu skinti yasiyorum…Crone job yapmadim bi tek ama skript normal calisiyor …. sorun reklamlarin diyer sitelerde gozukmemesi ve paneldedde reklamlarim yerinde eklediyim resim gozukmuyor yalniz linke girdiyim zaman gozukuyor bu sorunu nasil hall ede bilirim? yardimci olurmusunuz parasini bile veririm. lutfen emailime yazarmisiniz

  Ekleme: Cron Jobs ayarlarini da duzelttim artik admin panelde resimler gozukuyor sadece sorun o ki siteye verilen kodlari eklediyimde sitede reklamlar gozukmuyor… baska tum ayarlar dogru hic bir sorun yok… lutfen Admin bey bana skype adresinizi mailime yazin. Bana yardimci olun reklamlar gozukurse size ne kadar tesekkur edersem az olur. Sizin icin para odulum de olur 🙂 lutfen sizden mesaj bekleyecegim. skype adresinizi verirseniz yada face whatsapp da bunlarda olur. Tesekkurler

  • Scriptte genel olarak bir problem mevcut. Scripti yayınlayan kişiler script hakkında herhangi bir destek vermiyorlar. Biz genel olarak düzenleme yapmıyoruz.

 • hacam herşey güzel ellerinize saglık bir tek Cron Jobs yükliyemedim lütfen yardımcı olurmusununz

  • Merhaba, tarafınızca Cron Job yüklenecek bir şey değil. Sunucu panelinize girerek Cron Job menüsünden ilgili ayarlamaları yapmanız gerekiyor.

 • teşekürler script sorunsuz.

 • selam scripti yükledim ama giriş panelinden giriş yapamıyorum.mysql den şifreyide değiştirdim olmadı.
  reklem veren yada yayıncı girişi diyorum “bu bölümler kapatılmıştır” die çıkıyor.

 • Merhaba hocam, reklamlar görünmüyor, ne yaptıysam yapamadım. Bir zahmet akıl ver hocam. Reklam banner linkini açtığımda şunu diyor; INVALID WEB SITE
  Cron linkimi yanlis yaziyorum sizce siteadresi/reklam/ads/splash_see.php
  Bu arada siteadresi/reklam’a kurulu. Şimdiden çok teşekkür ederim. Merakla haberinizi bekliyorum, bol kazançlar dilerim.

 • Kolay gelsin ben AdNeed tabanını kullanarak bir internet sitesi kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Ancak bu script biliyorsunuz ki sadece AdSense gibi sitelerde reklam çıkartıyor. Bu scripte birde mobil uygulamalara reklam yayınlamak için bir entegre yapmak istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Yorum Yap

Duyurular
Sponsor Alanı
Son Yorumlar